هنرستان غیردولتی هنرهای زیبای سوره اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان

آغاز کلاس های پاییزه هنرستان سوره از نیمه دوم مهرماه 
*آغاز سال تحصیلی 1401-1400 مبارک باد* 

معرفی رشته ها

           

فعالیت ها

هنرستان سوره را در فضای مجازی نیز دنبال کنید:

 

چرا باید هنرستان سوره را انتخاب کرد؟!

 

 

  

  

آخرین مطالب

ستارگان سوره، افتخارآفرینان کشوری مسابقات و جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری

%۴۰ درصد از افتخارآفرینان کشوری مسابقات و جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری مدارس ناحیه دو، و ۲۵ درصد از رتبه های برتر کل استان زنجان در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۳۹۹ از ستارگان سوره هستند.

خداوند بزرگ را بر این امر شاکریم و با انگیزه ای مضاعف برنامه های خود را جهت هدایت اصولی و هدفمند هنرجویان عزیزمان در سال تحصیلی پیش رو آغاز کرده ایم.

از همراهی همه دبیران و هنرآموزان محترم؛ کادر اجرایی؛ و سرکار خانم افشار بخاطر زحمات و پیگیری های مجدانه شان بینهایت سپاسگزاریم.

ما در سوره به دنبال ایجاد تحولی کارشناسانه در زیرساخت های فرهنگ و هنر شهر عزیزمان زنجان هستیم و تحقق این مهم با تربیت نسلی از دختران آگاه؛ با روحیه خودپذیری بالا امکان پذیر است.


نقشی را که هنر در پرورش شخصیت افراد دارد نباید نادیده بگیریم؛ زیرا هنر با نیازهای عاطفی، بلندبردن قوه‌ی تخیل، درک، تفکر و بیان، پرورش استعدادهای ذاتی، ارضای نیازهای روانی، ایجاد و تقویت حس خودپذیری، احترام به خود و دیگران و تقویت روحیه‌ی همکاری و تعاون، ارتباط تنگاتنگی دارد و هم‌سو با روند تعلیم و تربیت برای اهداف اجتماعی، و ارتقا سطح سواد فرهنگی پشتوانه و قوت بزرگی محسوب می‌شود

ما را در این چشم انداز تربیتی همراهی کنید...

# موفقیت_ها

نظرات خوانندگان
تا کنون هیچ نظری درباره این مطلب ثبت نشده است
نظر جدید
نام*
ایمیل
نظر*

متن تصویر*
مشاهده لیست تمام مطالب...